Residencia Alem Mar Βίλα
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Υπηρεσία μεταφοράς Υπηρεσία μεταφοράς (με χρέωση) |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Residencia Alem Mar Βίλα Πόρτο Σεγκούρο με 4 υπνοδωμάτια με θέα στον κήπο απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τον Υφαλοκρηπίδα de Fora.
Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν το Οικολογικό Πάρκο Arraial d'Ajuda, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ.
Η Residencia Alem Mar Βίλα διαθέτει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Η παραθεριστική κατοικία έχει τραπεζαρία με ψυγείο και φούρνο για αυτοεξυπηρέτηση. Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στο Bolos da Milena, που είναι σε απόσταση περίπου 100 μέτρων. Ο σταθμός λεωφορείων Parada por Balsa, που βρίσκεται μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από αυτή τη βίλα με 3 μπάνια, προσφέρει επιλογές μεταφοράς στην περιοχή.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανιχνευτές καπνού
Γεύματα και ποτά
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία μεταφοράς (με χρέωση)
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η Residencia Alem Mar Βίλα;
Recife de Fora, Safe Harbor Cultural Center και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η Residencia Alem Mar Βίλα. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πόρτο Σεγκούρο από η Residencia Alem Mar Βίλα;
Η Residencia Alem Mar Βίλα απέχει 5 χλμ. από το Πόρτο Σεγκούρο. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Residencia Alem Mar Βίλα;
Οι πελάτες της η Residencia Alem Mar Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.